Ubytování pro firmy
Praha 4 – Modřany

Ubytování pro zaměstnance, pracovní skupiny, služební byty. Vhodné ubytování pro pracovníky ve stavebnictví a službách.

Naše nabídka

Volná kapacita

Finančně dostupného ubytování pro malé i velké pracovní kolektivy v Praze.

Bezpečnost prioritou

Náš resort má 24 hod. dohled a dbáme na dodržování pravidel.

Služby

Recepce, wi-fi, restaurace, na přání zajišťujeme úklid pokojů, praní prádla.

r

Proticovidová opatření

Pravidelně dezinfikujeme společné prostory. Zajištujeme ubytování v izolaci, nákupy potravin a léků. Více…

Kontakt: 724 009 018

Ubytování pracovníků 

Nabízíme ubytování pro firmy ve dvoupokojových apartmánech v Praze 12 (Modřany). Naše prostory lze jednoduše upravit i oddělit pro potřeby jednotlivých společností, aby bylo zajištěno soukromí a klid pro odpočinek vašich zaměstnanců.
Dokážeme ubytovat malé pracovní skupiny i velké týmy čítající stovky zaměstnanců.

Nabízené služby pro ubytované: 

 • Recepce 24/7
 • Elektronický systém pro vstup
 • Vybavená kuchyň na každém patře budovy
 • Prádelna
 • Bezpečnostní agentura
 • Výtahy
 • Restaurace
 • Možnost firemního stravování
 • Nekuřácké pokoje
 • Zákaz alkoholu v budově
 • Praní prádla
 • Úklid pokojů
 • Wi-fi
 • Měření energií pro jednotlivé apartmány

Ubytování hotelového typu s výhodami ubytovny

Recepce s kartovým systémem

KUCHYŇ: Každé patro má svoji společnou kuchyň vybavenou nádobím, základními spotřebiči, včetně několika varnými centry. Kuchyň sousedí s menší jídelnou. Kdykoliv během dne je možné připravovat jídla aniž byste rušili spolubydlící.

PRÁDELNA: Naši ubytovaní mají možnost využít služby praní prádla nebo si sami vyprat v prádelně, která je také přístupná po celý den.

STRAVOVÁNÍ: V budově je k dispozici velkokapacitní restaurace. Není problém zajistit firemní stravování zaměstnanců.

BEZPEČNOST: Celý den je budova střežena bezpečnostní agenturou. S hosty, kteří nedodržují pravidla resortu, je ukončena s okamžitou platností ubytovací smlouva. Dbáme na to, aby naši hosté měli klid a prostor si odpočinout.

SERVIS FIRMÁM

Umíme vyřešit náročnou agendu ubytovávání zaměstnanců za Vás. Pro zahraniční pracovníky standardně připravujeme potvrzení o ubytování pro úřady. Nabízíme profesionální servis ubytování. S námi máte vždy přehled, kdo a jaké služby užívá.

Potřebujete vyřešit ubytování Vašich zaměstnanců? Rádi Vám nabídneme řešení. Najdeme vhodnou finanční variantu, pomůžeme s logistikou ubytování. Ať hledáte ubytování pro nižší management nebo styl podnikové ubytovny, řešení se vždy najde.
Nabízet kvalitní ubytování za rozumnou cenu je naším cílem. 

Michal Dostál

dostal@tvmnet.cz

Další výhody ubytování u nás

DOSTUPNOST: Pravidelné služební cesty do Prahy či Středočeského kraje nebo delší pracovní projekt, který vyžaduje ubytování zaměstnanců s lokací v jihozápadní části Prahy. Máme ideální dopravní dostupnost: autobus, přímá spojení na metro C (Kačerov) včetně blízkosti  nájezdu na Pražský okruh či Strakonickou.

ROZPOČET: Máme výběr z několika variant ubytování – viz. typy ubytování. U dlouhodobější spolupráce Vám připravíme výhodnější cenovou kalkulaci.

LOKALITA: V blízkosti resortu je výborná občanská vybavenost: supermarket, pošta, lékárna, lékař, rehabilitace,  restaurace, cyklostezky, Modřanská rokle.

Mapa lokality

Ceny ubytování

Rádi Vám připravíme kalkulaci. Zohledníme počet zaměstnanců, délku jejich pobytu a výběr služeb, které pro ně máme zajistit. Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti ubytování Vám umíme nabídnout kvalitní ubytování za rozumnou cenu. Umíme zajistit levné ubytování – ubytovna, standardní ubytování zaměstnanců i ubytování na míru jako benefit pro Vaše pracovníky.
Vaše spokojenost a spokojenost Vašich lidí je naší prioritou.

Typy a ceník ubytování

Dvojlůžkový pokoj - apartmán

Apartmány až pro 5 os.

Nejlevnějším typem ubytování  – apartmán pro 5 osob, který se skládá ze dvou  pokojů, společné předsíňky, koupleny s WC a  lednicí.

 • wi-fi
 • trezor

Apartmán pro 1-2 os.

Apartmán může být upraven jako dvě jednolůžkové ložnice nebo jako ložnice a obývací pokoj.

 • wi-fi
 • trezor

Služební byt 2+kk

Dvojpokový byt s vybavenou kuchyňskou linkou se spotřebiči, koupelnou a toaletou. Byt je vybaven i základním nábytkem: gauč, jídelní stůl a židle, šatní skříně, TV, wi-fi.

Volné kapacity

 Náš resort má velké kapacity ubytování. Prostory lze jednoduše modifikovat a tím dokážeme vyhovět širokému spektru zájemců. Ať hledáte pro své zaměstnance volné služební byty, apartmány či kvalitní firemní ubytovnu.
Jednotlivé podlaží budovy je možné uzavřít pouze pro Vaši společnost. Zaručíme soukromí, klid a bezpečnost. 

 

Nové služby v době pandemie

Péče o nemocné a lidi v karanténě:

Pokud budou muset vaši zaměstnanci podstoupit karanténu z důvodu kovidové nákazy nebo prevence, jsme připraveni se o ně postarat. Zajistíme nezbytné nákupy, dezinfekci pokoje, ale především ubytování v samostatné bytové jednotce.  Obstaráme jídlo a potřebné léky či lékařskou pomoc.

Testovací centrum TVM Tower – v přípravě:

Ve spolupráci s testovacím centrem připravujeme odběrové místo přímo v budově TVM. Kovid – point by měl primárně zajišťovat pravidelné testování ubytovaných. Bližší informace na vyžádání: sprava@tvmnet.cz