Ubytovna pro zaměstnance

Praha 12 – Modřany

Kvalitní ubytování za rozumnou cenu v Praze

Představení projektu

Nabízíme dlouhodobé ubytování pro zaměstnance a zajišťujeme veškeré služby pro jejich pohodlí. 

Náš resort má dostatečné kapacity pro ubytování i velkých pracovních skupin, zajišťujeme pravidelný úklid pokojů, výměnu ložního prádla i stravování. 

Naše ubytovna je nekuřácká. Specializujeme se na ubytování zaměstnanců firem, pro které zařizujeme i administrativní služby, například komunikaci s cizineckou policií. 

Disponujeme 19 party, na každém patře je 12 dvoupokojových apartmánů se samostatnou koupelnou a toaletou. Patro maximální kapacitou 60 osob. 

Každé patro je vybaveno kuchyňkou a jídelnou. 

 

Apartmány

Ubytování a služby

Ubytování apartmánového typu. nabízíme formou klasického pronájmu s možností čerpání služeb. Například denního úklidu,  zajištění hygienických potřeb, stravy, praní prádla apod. Využívání služeb není podmínkou pro pronájem apartmánu.

Každý apartmán má samostatný vstup a skládá se z prostorné předsíně, dvou pokojů, které lze upravit na ložnice nebo ložnici a obývací pokoj, a sociálního zařízení.

V každém patře, které je vyčleněno pro ubytovnu, je společenská místnost s televizí a kuchyňka. V objektu je kavárna, restaurace s jídelnou, kde jsou připravovány snídaně, obědy, večeře a svačiny. Najdete zde ordinaci praktického lékaře, zubaře, rehabilitační středisko…

Klientům nabízíme individuální přístup a řešení dle jejich možností.

O ubytovně:

v

Rezort TVM Tower nabízí bezpečné zázemí s kompletními službami. 
Dvoupokojové apartmány pro dlouhodobý pobyt zaměstnanců. 

Služby

recepce, úklid, praní prádla, stravování

Ceník služeb

 Poplatek za služby rezortu je závislý na množství odebíraných služeb. Cena ubytování se odvíjí podle délky pobytu a počtu ubytovaných. Cena za energie, vodné a stočné je zahrnuta do měsíčního paušálu. 

Z

Přijetí do resortu

Spojte se s námi a rádi Vám rezort ukážeme. Individuálně řešíme požadavky každého klienta. 

Typy apartmánů

DVOJLŮŽKOVÝ POKOJ – SPOLEČNÉ SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ PRO DVA POKOJE.

Nejlevnějším typem ubytování  – apartmán pro 4 osoby, který se skládá ze dvou  pokojů, společné předsíňky, koupleny s WC a  lednicí.

  • wi-fi
  • trezor

JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ – SPOLEČNÉ SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ PRO DVA POKOJE.

Apartmán může být upraven jako dvě jednolůžkové ložnice nebo jako ložnice a obývací pokoj.

  • wi-fi
  • trezor

DVOULŮŽKOVÝ APARTMÁN S OBÝVACÍM POKOJEM A VLASTNÍM SOCIÁLNÍM ZAŘÍZENÍM.

Dvojpokový byt s vybavenou kuchyňskou linkou se spotřebiči, koupelnou a toaletou. Byt je vybaven i základním nábytkem: gauč, jídelní stůl a židle, šatní skříně, TV, wi-fi.