Projekt senior 65+

Nebojte se zavolat: tel.: 724 009 018

K našim klientů přistupujeme individuálně. 

Představení projektu

 Nabízíme ubytování seniorům a zajišťujeme veškeré služby pro jejich pohodlí, bezpečí a zdravotní péči.

Projekt je ideální pro seniory, kteří jsou soběstační, ale nechtějí být samy. Trápí je výdaje za bydlení, nebo chtějí odlehčit s denními povinnostmi jako jsou úklid, nakupování, vaření či návštěvy lékařů.

Klienti si mohou zvolit, jak chtějí trávit svůj čas. Lokalita Centra nabízí bohatou občanskou vybavenost: obchody, MHD, restaurace a hospůdky, ale také lesík v blízkosti Lhoteckého potoka.
Ideální lokace rezortu kousek od přírody a přitom kousek do města zabezpečí klientům, že nejsou mimo dění a přitom mohou aktivně odpočívat při procházkách a výletech.

Projekt je určen lidem, kteří jsou relativně soběstační a nepotřebují nepřetržitou sociální a zdravotní péči.

Apartmány

Ubytování a služby

Ubytování apartmánového typu. nabízíme formou klasického pronájmu s možností čerpání služeb. Například donášku nákupů, zajištění stravy, praní prádla apod. Využívání těchto služeb může klientům výrazně usnadnit denní život a dopřát jim tak více prostoru pro jejich záliby. Využívání služeb není podmínkou pro pronájem apartmánu.

Každý apartmán má samostatný vstup a skládá se z prostorné předsíně, dvou pokojů, které lze upravit na ložnice nebo ložnici a obývací pokoj, a sociálního zařízení.

V každém patře, které je vyčleněno pro Projekt Senior, je společenská místnost s televizí a kuchyňka. V objektu je kavárna, restaurace s jídelnou, kde jsou připravovány snídaně, obědy, večeře a svačiny. Najdete zde ordinaci praktického lékaře, zubaře, rehabilitační středisko…

Klientům nabízíme individuální přístup a řešení dle jejich možností.

O projektu:

v

Ve spolupráci s Městskou částí Prahy 12 jsme spustili projekt Senior, který má ulehčit starším občanům, kteří řeší problémy s  bydlením. Rezort TVM Tower nabízí bezpečné zázemí s kompletními službami. 

Služby

recepce, úklid, praní prádla, strava (až 5x denně), asistenční služby – doprovod k lékaři či na úřad

Ceník služeb

Poplatek za služby rezortu je závislý na množství odebíraných služeb. Základní cena je 5 500 Kč za měsíc na lůžko. Cena celodenního stravování 170 Kč zahrnuje snídani, oběd, večeři a dvě svačiny včetně nápojů podávaných během jídla. 

Z

Přijetí do resortu

Spojte se s námi a rádi Vám rezort ukážeme. Individuálně řešíme i možnosti  financování vašeho pobytu u nás. 

Na řešení vaší bytové situace nejste sami!

Zvolejte nám, rádi Vám pomůžeme.

Michal Dostál
tel. recepce: 724 009 018

Typy apartmánů

DVOJLŮŽKOVÝ POKOJ – SPOLEČNÉ SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ PRO DVA POKOJE.

Nejlevnějším typem ubytování  – apartmán pro 4 osoby, který se skládá ze dvou  pokojů, společné předsíňky, koupleny s WC a  lednicí.

  • wi-fi
  • trezor

JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ – SPOLEČNÉ SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ PRO DVA POKOJE.

Apartmán může být upraven jako dvě jednolůžkové ložnice nebo jako ložnice a obývací pokoj.

  • wi-fi
  • trezor

DVOULŮŽKOVÝ APARTMÁN S OBÝVACÍM POKOJEM A VLASTNÍM SOCIÁLNÍM ZAŘÍZENÍM.

Dvojpokový byt s vybavenou kuchyňskou linkou se spotřebiči, koupelnou a toaletou. Byt je vybaven i základním nábytkem: gauč, jídelní stůl a židle, šatní skříně, TV, wi-fi.